• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
4-пакет, 4. in. Гранде Супербена Ројал Плескав аметист во живо растение, виолетова и бели цвеќиња

4-пакет, 4. in. Гранде Супербена Ројал Плескав аметист во живо растение, виолетова и бели цвеќиња

 
DEN 669.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Супербена Ројал го искриви аметист од докажаните победници убава мешавина од виолетова, лаванда и бели блогови. Супербените се најжестоки, толерантни на топлина и серии на толерантни на мувла од докажани победници. Овој годишен не е потребно за никакво мртовци, но може да му се даде трим ако сакате да охрабруваат дополнителни разгранувања и поцелосни растенија. Тоа привлекува пеперутки, се спротивставува на елени и цвета Цела сезона.Ројалиспирајќи го Аметистис одличен во контејнери и во пејзажот. 6-12 внатре високи и високи 12-18 инчи, патеки до 18 ин. При зрелоста. Потребно е делумно до полно сонце (4+ часа). Годишно освен во зони 8-11. Годишните растенија се високи 4-8 внатре во пратката.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ