• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Не-лизгање деца за бебиња облеки за закачалки за закачалки за облека за закачалки Дете за закачување на решетката на дозвола

Не-лизгање деца за бебиња облеки за закачалки за закачалки за облека за закачалки Дете за закачување на решетката на дозвола

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Kids Flock Coat Hangers, Children Clothes Hangers, Child Hanging Rack20 Pcs Non-Slip Kids Baby Clothes Hanger Flock Coat Hangers Clothes Hangers Child Hanging Rack On Clearance Features : Velvet surface and notched shoulders to prevent slipping Clothes will not deformed when you are hanging Ultra slim profile to maximize Просторот во вашите плакаридеални димензии за облека за бебиња и деца. Тенок дизајн на Ултра го максимизира просторот за плакари.Дакрипти : Нежни кривини зачувува форма на облека. Користејќи се за секаков вид облека. Компактен, лесен и преносен. Спецификации : Материјал : Кадифена боја : розова, сина, зелена боја : 27,5cm x 17.8cmpackage Големина : 320*230*160mmpackage Вклучен : 20 x Сноп-палто за закачалки : Ве молиме, дозволете 1-3cm грешка поради рачно мерење и Осигурете се дека не ви пречи пред да нарачате. Бојата на вистинските артикли може малку да варира од горенаведените слики заради различен компјутерски екран, благодарам за разбирањето.Дакрипти : Нежни кривини зачувуваат форма на облека. Користејќи се за секаков вид облека. Компактен, лесен и преносен. Спецификации : Материјал : кадифена боја : розова, сина, зелена боја : 27,5 см x 17,8cmpackage Големина : 320*230*160mmpackage Вклучен : . 0 x стадото со палто за закачување : Ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см поради рачното мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Бојата на вистинските артикли може малку да варира од горенаведените слики заради различна ком.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ