• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тома Кукла Безбедносна Камера Батерија Симулација На Соларна Енергија Степени Прилагодливи Сребрена Лажна Камера Имитација Надзор камера За Надворешен Трем Град

Тома Кукла Безбедносна Камера Батерија Симулација На Соларна Енергија Степени Прилагодливи Сребрена Лажна Камера Имитација Надзор

 
DEN 799.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Можете да потрошите најмалку пари за да ја купите оваа камера за надзор на имитација за да ја подобрите безбедноста на вашето семејство.Батерија/соларна енергија.Карактеристики.Трепкачкиот дизајн НА црвено светло ја прави оваа виртуелна камера да изгледа како вистинска безбедносна камера.Енергетски дисплеј : трепкачко ЦРВЕНО LED светло (интервал на трепкање 1-2 секунди).Опсег на ротација на поддршката : може целосно да се прилагоди на (0-90 степени нагоре и надолу, 0-360 степени лево и десно).29 инч (L*W*H).Боја : сребрена.Тежина : 400гр/14.Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ.Траењето на батеријата е околу 3-6 месеци. Батерија/соларно напојување : Поддржува 2* 1,5 V ааа батерија (не е вклучена) или напојување со соларен панел, за да можете да изберете еден начин на напојување што го сакате.Метод на отворање : директно отстранете ја или инсталирајте ја батеријата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ