• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Aiptek A -HD+ - Camcorder - 1080p - 5. MP - Flash картичка

Aiptek A -HD+ - Camcorder - 1080p - 5. MP - Flash картичка

 
DEN 13439.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Aiptek A -HD+ - Camcorder - Складирање : Клучни карактеристики на клучот на картичката и придобивките : 1080p дигитална камера со висока дефиниција. Совршени за настани за спорт и брза акција. Личен медиа плеер и рекордер. Дигитална сè уште камера. Дигитален зум. Swivel-Reversable 2.4 "TFT LCD дисплеј во боја. Ноќен удар. Погодно полнење на електрична енергија. Излез на компонентата HDTV. Отстранлив хард диск и SD/MMC читач на картички. Што е вклучено : Aiptek A-HD+. Aiptek NP-60 батерија. Lens Lens Cap, USB Cable, USB кабел , лента за зглоб, кабел за напојување, аудио / видео кабел, видео кабел за компоненти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ