• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Брасерија Двоен Ѕид Вино Кулер 1.3 Л Сина ХБ-726

Брасерија Двоен Ѕид Вино Кулер 1.3 Л Сина ХБ-726

 
DEN 3184.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Производ サイズ : (прибл.) надворешен дијаметар 120 ® висина 200мм (внатрешен дијаметар горниот дел 95мм/дното 85мм); тежина На Производот : (околу) 360гр; Материјал : Метален дел / Нерѓосувачки челик, дел Од Смола / како смола (температура отпорна на топлина 70 степени), Смола Против лизгање / ЕВА;Земја на потекло : Кина;Капацитет На Вода : 1,3 Л . Ве молиме имајте предвид дека некои од моделите се направени исклучиво За Јапонскиот пазар, па оттука спецификациите и јазикот на интерфејсот се На Јапонски И не можат да се сменат на друг јазик. Исто така, напонот е усвоен За Јапонски стандард ~ 100 V. ## За нас. сакате.ип Ад (групна компанија На Јаху Јапонија), водечки прекуграничен е-трговец на сите Видови Јапонски производи. Ние ги снабдуваме сите производи од официјални дистрибутери или производители]. ## Информации За Испорака Во Странство. Бидејќи ова е производ за испорака во странство, може да потрае до 2~5 работни дена за да се испрати. Сепак, може да има мало одложување во зависност од локалниот статус на испорака и царинските процедури. ## Гаранција. Бидејќи овој производ е произведен За Јапонски пазар, гаранцијата не е поддржана во вашата земја. ## Напон. За електронска опрема, се препорачува да се користи трансформатор за секој случај. Тоа е затоа што електронската опрема За Јапонија е дизајнирана да се користи НА 100 V. (некои производи се глобално компатибилни.) Brasserie Двоен Ѕид Вино Кулер 1.3 L Сина HB-726.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ