• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
EasyFashion 79 повеќе нивоа кула за мачки со гребење, темно сива боја

EasyFashion 79 повеќе нивоа кула за мачки со гребење, темно сива боја

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова 79 "високи мачки дрвја со небото на небото им овозможува на вашите мачки со ВИП седишта на погледот на панорама на просторијата или надвор од прозорецот и чувството да се биде на врвот на светот. Цврстиот и стабилен дизајн ја прави оваа кула за мачки забавен Центар за скокање, искачување, забава и дневна : 8''w × 10.2'''h. Дијаметар на корпа : 12 ''. Рамп : 23 '' l × 7 '' 'W. Држава дупка Дијаметар : 8' '. Максимален капацитет на тежина. Кондо : 22lb. Кошница / перч : 11 lb. Тежина на испорака : 45,4 lb. Тежина на артикалот : 42,5 lb.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ