• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вертиго 2 GB MP плеер, разновидни бои

Вертиго 2 GB MP плеер, разновидни бои

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Прекрасниот MP3 плеер на Vertigo 2 GB има капацитет од 2 GB за да одржи 500 од вашите омилени песни. Вградената батерија што може да се полни може да се наполни преку испорачаниот USB кабел. Вертиго 2 GB MP3 плеер : 2 GB Flash Memory продавници до 500 песни. Разновидната репродукција поддржува популарни формати. Полнење литиум-јонска батерија уживајте во долг век на траење на батеријата со погодна можност за полнење, вклучен USB кабел.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ