• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Каталог Пликови, Зелена, 25 Пакет

Каталог Пликови, Зелена, 25 Пакет

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Џем Хартија оригинални Коверти Со Отворен Крај Во Боја Се одлична алтернатива во споредба со истите стари бели или манила каталог пликови. Овие пликови се направени од цврста хартија од 24 фунти, 28 фунти или 32 фунти, мерат 10 х 13 инчи и имаат затворање на непцата со активирана влага. Тие се одлични за користење за организирање документи, дистрибуција на маркетинг материјали, испраќање или поднесување. Размавта е на пократката страна на пликот. Достапно во повеќе бои : Црвена, Црвена Основа, Темно Црвена, Зелена, Темно Зелена, Светло Зелена, Светло Зелена Основа, Маслиново, Сина, Претседателска Сина, Темносина, Аква Сина, Теал, Портокалова, Темно Портокалова, Мандарина Портокалова, Жолта, Светло Жолта, Канаринска Жолта, Златна, Виолетова, Светло Розова, Бела Проѕирна, Црна, Сива, Чоколадно Кафеава, Крафт Кафеава, Тен, Мапа и Шартреус. Боја : Божиќ Зелена. Големина : 10 х 13 инчи. Количина : 25 по пакување. Пликот е направен од 30% рециклирана хартија од 24 килограми која има мазна завршница и комерцијален размавта со затворање на непцата. Одлично е да се користи за организирање документи, дистрибуција на промотивни и маркетинг материјали, испраќање, поднесување и многу повеќе.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ