• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
А Пликови, 5, 5х8, 1, Црна Лен, 25 Пакет

А Пликови, 5, 5х8, 1, Црна Лен, 25 Пакет

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Планирањето забави и настани може да биде бурно. Може да биде тешко да се вклопи сето тоа. Џем Хартија® Црн Лен А8 пликовите За Покани се тука за да помогнат! Овие пликови од 5 1/2 х 8 1/8 инчи се совршени за стандардни и малку поголеми покани. Изработени од 30% рециклирана хартија, овие пликови имаат елегантна ленена текстура и софистицирана млазна црна боја. Секој од нив има директно отворање на размавта и сигурно затворање на непцата активирана со влага. Овој пакет содржи 25 пликови. Користете ги за вашиот следен настан за црна вратоврска, за покани за забави или за честитки, картички За Благодарност и многу повеќе! Овие елегантни и елегантни пликови сигурно ќе ги импресионираат вашите примачи на пошта. Големина : 5 1/2ин х 8 1/8ин Боја : Црна Лен Количина : 250 Боја : Црна. Големина : А8 (5,5 х 8,125 инчи). Количина : 25 по пакување. Овие разноврсни пликови се совршени за роденденски картички, покани, РСВП, лична пошта, благодарници и многу повеќе.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ