• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Насловна Дезмонд Беж Потресени Медалјон Позадина, 20.5-во од 33-стапки, 56. квадратни. фт

Насловна Дезмонд Беж Потресени Медалјон Позадина, 20.5-во од 33-стапки, 56. квадратни. фт

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Совршен за боемскиот дом, оваа позадина содржи потресени медалјони. Кремот, коските и белите нијанси без напор се спојуваат заедно за да создадат софистициран дизајн. Дезмонд е непастирана, неткаен позадина. Непастен неткаен материјал. 20.9-во повторување, директно совпаѓање. Перење и соблекување. 20,5-во со 33 стапки долга ролна; Покрива околу 56,4 квадратни метри.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ