• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
LED декоративна сијалица w замрзнати финиш, 1. КТ

LED декоративна сијалица w замрзнати финиш, 1. КТ

 
DEN 159.52

Количина на стоки
Достапно на барање

GE LED декоративна сијалица 60 W замрзнати финиш. Свиткан врв декоративен за лустери и лушпи. Тоа е затегнат и осветлете го вашиот дом со мека, топла светлина. Неговата сферична форма обезбедува завршен допир на вашите тела. Одлично е за често користените долги животи и ниска употреба на енергијата на LED LED ќе ви помогнат да заштедите пари на енергија. Несоодветна употреба и отстранување. Овозможува осветленост од 500 лумени. Производ без жива. GE LED декоративна сијалица 60 W замрзнати финиш . дневна светлина . долг живот / ниска енергија . 60 W замена ** / 6,5 W. Осветленост - 500 лумени . Проценета цена на енергијата 0,78 УСД годишно . Декоративна замрзната завршница . трае 13 години*. затемнето - затемнувањето на перформансите може да варираат . LED камера.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ