• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Awntech убавица-марка Maui 20 'прирачник за повлекување

Awntech убавица-марка Maui 20 'прирачник за повлекување

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Awntech Beauty-Mark Maui 20 'Manual Reta Ctable Awning : Структурниот алуминиум и челична рамка за обележја на надворешни заштеди на ткаенини на ткаенини до 30 проценти во летните месеци за комерцијални или станбени употреба, вклучително и загради за инсталација, го заземаат сонцето со реинс со стационарно или повлекување на Awntech од страна на Awntech . Awnings се совршени за управување со сончева светлина и ажурирање на изгледот на вашиот дом или бизнис. Awnings даваат убав акцент на кој било архитектонски стил. Тие ви овозможуваат да ја зачувате енергијата и да блокирате светлина во текот на летото, а повлекувањето ќе се повлече и ќе овозможи топлината на сонцето во зима. Претворете го вашиот простор на отворено во повлекување и чувајте ја внатрешноста на вашиот дом 10 степени поладни во летните месеци. Со засенчување на вратите и прозорците, ја намалувате количината на зрачна топлина што влегува во вашиот дом или бизнис, со што ќе се намали количината на работа што треба да ја направи вашиот климатик. Awnings ги штитат вашите врати и прозорци од сурово време и ќе ги задржат мебелите за внатрешни работи, драпериите и подовите од исчезнување. Тие се дизајнирани да го направат вашиот живот што е можно поудобен, додека ја зголемуваат целокупната вредност на вашиот дом или бизнис.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ