• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Винстон Браќа-Винстон Тема-Винил [ ]

Винстон Браќа-Винстон Тема-Винил [ ]

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Браќата Винстон ја враќаат Колемин во корените. Тешки тапани, отчукувања, непријатен фанк и сите инструментални. Дебито 45 од оваа германска фанк пауерхаус е само закачка за она што доаѓа од нивниот претстоен ЛП. Многу доаѓаат од бум бап страна на нештата и споделување на производство кредити За Бакао Bacам И Челик Бенд, тоа го прави смисла. Ова е 45 кројач направен за Диџеи, па зграби двојки. Винстон Брадерс-Винстон Тема-Винил [7-Инчен] Издавачка Куќа : Колемин Рекордс. Музички Жанр : R&B / Душата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ