• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Леј Кат Мат Клип Т Сидро Плоча Заклучување за БМВ Ф Ф е е 07149166609

Леј Кат Мат Клип Т Сидро Плоча Заклучување за БМВ Ф Ф е е 07149166609

 
DEN 511.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*задниот дел на клиповите имаат прицврстувач за кука и јамка што се прицврстува на подната подлога. Лесно се вклопува.*ОЕМ : 07149166609*Фитмент : Одговара за бмв автомобили со систем за заклучување на подот, Како што се : За БМВ -1, 3, 5, 6, 7, X3, X4, X5, X6 серија, формини различни модели.*ВАЖНО : компатибилноста Е Само За Повикување. Овие клипови нема да бидат соодветни за сите видови на мат. Душеците треба да бидат способни за прицврстување на прицврстувачите на куката и јамката. Тие нема да работат со гумени душеци.Пакет вклучени : 2x Кат Мат Клипови Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Задниот дел на клиповите имаат прицврстувач за кука и јамка што се прицврстува на подната подлога. Лесно се вклопува. ОЕМ : 07149166609. Фитмент : . Одговара за бмв автомобили со систем за заклучување на подот, како што се : За БМВ -1, 3, 5, 6, 7, X3, X4, X5, X6 серија, формини различни модели.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ