• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чудовик W 6255-Women-Women's Basic V-вратот за чистење на вратот

Чудовик W 6255-Women-Women's Basic V-вратот за чистење на вратот

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Classwink W123 Classic V-Neck Top има јасни, чисти дизајнерски линии за безвременски класичен врвен врат за вратот. Двете пространи предни џебови со внатрешни карактеристики на џебната јамка, јамката на значката на рамото, зашиена со цвест на рамото, а пропуштените страни на долниот дел на полите се соединуваат за прифатлив и удобен чистач на врвот со сè што ви треба да изгледате и да се чувствувате професионално во вашиот пилиња. Карактеристичните силуети прилагодени за сите форми и големини, во комбинација со водечка технологија за микро-влакна технологија и функционална алатка, како што се пространи џебови и повеќе додатоци за додатоци, создава извонредна организација во комбинација со одличен стил. Полиестерската ткаенина од 4 насоки ја држи живоста на миење на бојата по миењето и ве тера да се движите во удобност додека сè уште држите професионална форма во вашата работна облека во текот на денот. Брендиран силиконски прстен со брендирани чудови | Топ оптоварувачки предни џебови со скриени носители на алатката за леви џеб | јамка за значка на десно рамо | Рефлексивна лента на задниот врат | 4 -инчен странични цвеќиња на цвест на HEM | Wonderwink Лого носители на левиот ракав | 100% Механичко истегнување полиестер полиестер за чудо од силицин брендиран силиконски брендирани силикони Прстен. Врзните оптоварувачки предни џебови со скриени носители на комунални ленти лево џеб. Јамка за значка на десно рамо. Рефлексивна лента на задниот врат. 4 -инчни странични отвори за цвест на полите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ