• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Марки Спарки играчки Spinmallow Marshmallow шпорет

Марки Спарки играчки Spinmallow Marshmallow шпорет

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Највозбудливиот начин да се тостираат бел слез над кампот или скара. Тост Маршамалови рамномерно и децата го сакаат тоа! Совршено за пожари, задниот двор Бар-Б-Кви, извидници, семејни собири, итн. Марки Спарки играчки Спинмалоу Маршалоу шпорет : Одвојувањето на затегнување е лесен за чистење. Препорачан надзор за возрасни. Бара 2 батерии АА (не се вклучени).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ