• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ливада златен сладолед чоколаден галон пластична шипка

Ливада златен сладолед чоколаден галон пластична шипка

 
DEN 85.12

Количина на стоки
Достапно на барање

Одличниот вкус на сладолед од ливада Голд е направен со чиста, свеж крем од нашите млечни производи. Ние сме познати по нашите уникатни вкусови на потписи и класични фаворити што ги ужива целото семејство. • Сладолед • Старомоден • Премиум состојки. • Врвен квалитет • Млекарница од ливада од 1901 година • безусловна гаранција. • вкусно богата и кремаста • сите природни • полни со вкус.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ