• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Yellowолта зајаче лилјак Сликарство печатење на завиткано платно

Yellowолта зајаче лилјак Сликарство печатење на завиткано платно

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Професионално рачно затегнување на рачно подготвени да се обезглави сертификат за автентичност „Yellowолта зајаче лилјак“, печатење на завиткано платно : Трајно уметничко печатење на висококвалитетно платно. Уметнички дела од Катарина СНИГГ. Професионално се протегаше рака. Пристигнува подготвени да висат. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Вклучува сертификат за автентичност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ