• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ЛУЃЕ Жени Кафеава Краток Ракав Над Коленото Обвивка Фустан Големина: И

ЛУЃЕ Жени Кафеава Краток Ракав Над Коленото Обвивка Фустан Големина: И

 
DEN 388.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Ако го сакате лежерниот шарм на бохо-шик облека, ќе најдете прекрасен избор на облека за јуниори Од Слободни Луѓе што одговара на вашиот стил. Од ултра-женски фустани до слатки, флертувачки врвови, прелистајте ја колекцијата на секојдневни дизајни на колкови и ќе можете да ја складирате вашата гардероба со низа прекрасна опрема. Без разлика дали сакате да изгледате стилски кога шетате низ кампусот или удобно кога лежите дома, ќе најдете облека во многу остри бои за да ја додадете во вашиот плакар. Сакате да покажете напорно привлечен изглед? Проверете ја колекцијата на убави фустани кои вклучуваат широк спектар на макси-должина, стилови на а-линија и шарени мини. Откријте живописни дизајни, сложени обрасци и силуети во тренд што можат да ве натераат да се истакнете дали сакате да импресионирате некој посебен на состанок ноќ или само сакате да ја покажете вашата секојдневна разиграна страна. Најдете ја вашата големина и купете фустан што ви изгледа одлично. Барате кошула или блуза што исто така ќе го подобри вашиот стил? Изберете блузи и џемпери Од Слободни Луѓе за да ја трансформирате облеката на основните ѓубриња во одличен, модерен ансамбл. Прелистајте ја колекцијата на неверојатно шик врвови кои содржат различни прекрасни детали како што се прекрасни вратови од лажичка, лути акценти од тантела, па дури и ретро-кул отпечатоци од миење киселина. Ставете број на долг ракав или резервоар без ракави и останете на најсовремениот стил. Додадете топол слој со еден од неверојатно удобните и паметни џемпери. Најдете долги кардигани, пуловери во широк спектар на бои и разни други смели дизајни. СЛОБОДНИ ЛУЃЕ. Стил : Фустан. Повод : Повик. Големина : С. Материјал : Вискоза. Боја : Кафеава. Вратот На Скапоцен Камен. Над Коленото. Обвивка. Краток Ракав.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ