• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Денгмор Градина Декоративни Ветер Ѕвончиња Ед Свеќа Креативен Подарок Рачно Изработена Соја Беше Есенцијално Масло Романтична Ед Свеќа Украс

Денгмор Градина Декоративни Ветер Ѕвончиња Ед Свеќа Креативен Подарок Рачно Изработена Соја Беше Есенцијално Масло Романтична

 
DEN 240.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Уникатната пентатонска скала што се користи во овој звук создава хармоничен звук кој е совршен за секоја надворешна област.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Интересна надворешна градинарска декорација, врвен подарок за градинарство на ѕвездата на сонцето за роденден, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, Божиќ или меморијалниот ден. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Материјал : стакло, Восок Од соја Тежина : 200гр големина На Производот : 7, 5х9, 5см боја На Свеќа : бел (преку стакло) сад материјал : време на Горење на стакло : 40-45ч Забелешка : Рачно измерените димензии може да имаат некои грешки, вистинската големина треба да биде предмет на вистинската. Соја восок и памучно јадро не произведуваат црно кога ќе се запалат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ