• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бетиса Наилхед Троседот Со Перници, Светло Сина Ткаенина

Бетиса Наилхед Троседот Со Перници, Светло Сина Ткаенина

 
DEN 8943.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа софа за дневна соба Во бетиса ја има елеганцијата на современата мода. Се одликува со украсно украсување на главата на ноктите и лабави перничиња за седиштата и тесни перничиња за грбот со густа подлога. Тапацираната ткаенина е удобна, а светло сината ткаенина е стилска. Вклучува перници за фрлање кои можат да обезбедат дополнителна удобност и поддршка. Оваа колекција сигурно ќе биде одличен додаток на секоја дневна соба. 20-инчен висина на седиштето. 22-инчен длабочина на седиштето. Акме Бетиса Наилхед Софа со 2 Перници, Светло Сина Ткаенина : Вклучени Перници. Ноктите-Главата Трим Пред Потпирачот за Раце. Затегнат Грб и Лабава Перница на Седиштето. Џеб Серпентина Седиште. Дрвена Блок Нога. Димензии : 78.00 "L x 36.00" W x 35.00 " H. Модел# 52585.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ