• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Потпис Спиење Девон Близнак Софа Кревет, Сина

Потпис Спиење Девон Близнак Софа Кревет, Сина

 
DEN 4304.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој тросед за спиење 2-во-1 е направен за да одговара на секој дом, додавајќи современ допир на класичниот и модерниот dcor слично во големина што одговара дури и на најмалите простори. Синиот ленен тапацир со тафтуван грб создава чувство за стил покрај удобното место за седење-сето тоа благодарение на независно обвиената перница за седиште во серпентина. Кога гостите ќе го посетат, едноставно отворете го софата за да откриете удобен Душек Од Мемориска Пена Со двојна големина Сертипур-САД, кој нуди многу удобен ноќен сон. Потпис Спиење Девон Спиење Троседот, Сина Лен-Близнак : Модерен дизајн со широк песна оружје за дополнителна удобност. Сино ленено тапацир со тафтуван грб. Совршено големина за мали простори. Претвора во спиење со двојна големина. Независно Обвиткани Серпентина софа седиште перници обезбедува дополнителна удобност. Мемори пена душек контури на вашето тело и рамномерно ја дистрибуира телесната тежина. Потписниот душек За софа За спиење Девон Е направен со сертифицирана ПЕНА Сертифицирана ОД СЕРТИПУР-САД. Пената во овој душек е направена без PBDEs, TDCPP или TCEP ("Трис") отпорни на пламен, осиромашувачи на озон, жива, олово и тешки метали. Пената е ниска во ЕМИСИИТЕ НА VOC за квалитетот на воздухот во затворените простории (помалку од 0,5 PPM). Направено без фталати регулирани од Комисијата за Производи За Безбедност на Потрошувачите. Димензии на производот троседот (затворен) : 32.5 'w x 54" L x 35.5 "H. димензии на Производот троседот (отворен) : 87" W x 54 "L x 35.5" H. Димензии На Испорака : 30.5 "W x 46.5" L x 28.5 " H. ограничување на тежината На Креветот : 225 фунти. Ограничување на тежината на софата : 400 фунти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ