• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Флеш Мебел Херкулес Троица Серија Современа Црна Кожа Мека Троседот Со Нерѓосувачки Челик База

Флеш Мебел Херкулес Троица Серија Современа Црна Кожа Мека Троседот Со Нерѓосувачки Челик База

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Дајте му на вашиот прием, салон или гостопримство елегантен, безвременски изглед кој лесно се вклопува во секој декор. Оваа колекција има чист изглед за тоа што е минимално, но сепак дава изјава за добредојде на посетителите. Кожамек тапацир во комбинација со четкана основа од нерѓосувачки челик даваат модерен изглед во тренд на секоја средина. Не само што овој тросед ќе се вклопи во канцелариски амбиент тоа би бил совршен избор да додадете модерен изглед во вашиот дом. Флеш Мебел Херкулес Троица Серија Современа Црна Кожамек Тросед Со База од Нерѓосувачки Челик. Современ Стил. Црна Кожамек Тапацир. Песна Оружје. Изложени Украсени Шевови. Затегнат Грб и Седиште. Фиксни Перници За Грбот и Седиштата. Перници Исполнети Со Пена. Ка117 Огноотпорна Пена. Нерѓосувачки Челик База со Шупливи Центар. Кожата е кожа и полиуретан за дополнителна Мекост и Издржливост. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 78,75"W x 32"D x 31" H; Големина На Седиштето : 68,5 "W x 22"D x 17" H; Големина На Грбот : 69"W x 15"H; Големина На Раката : 26"H од подот; 10" H од седиштето.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ