• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Комплет за заптивка за заптивка на сопирачките на сопирачките Raybestos, WK3310 FITS Изберете: 2012- Mercedes-Benz SLK, Mercedes-Benz SLC

Комплет за заптивка за заптивка на сопирачките на сопирачките Raybestos, WK3310 FITS Изберете: 2012- Mercedes-Benz SLK, Mercedes-Benz

 
DEN 5614.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Комплет за заптивка на сопирачките Raybestos Element3, дел број WK3310, нуди ново ниво на контрола и доверба на возачите. Висококвалитетните внатрешни делови на Рејбестос се изградени за долг животен век и мир на умот. Овие комплети за обнова се достапни за различни апликации за Make/Model. Комплет за заптивка на сопирачките на Raybestos Element3 : • Инженерски за да се исполни издржливоста и сигурноста во екстремни услови • Обезбедува безбедни перформанси без истекување • Направено од висококвалитетни материјали • нуди голема отпорност и долготрајна издржливост.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ