• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Hoses на сопирачките на сопирачките на Raybestos се вклопуваат :, 1978- Ford F250

Hoses на сопирачките на сопирачките на Raybestos се вклопуваат :, 1978- Ford F250

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Повеќе од еден век, Рејбестос е светски познат за делови од сопирачките кои се иновативни, сигурни и безбедни, што нè прави глобален лидер во автомобилскиот центар. Со историја на брендот што датира од 1902 година, Рејбестос обезбедува искуство, останување моќ и бренд на кој можете да му верувате. Нашиот посветен тим на квалитетни инженери работи неуморно за да обезбеди секој производ што го дизајнираме, вклучително и триење, ротори, тапани, дебеломер, склопови на центри и хидраулика, натпревари или ја надминува формата ОЕ. Врши идентично со стандардите што ги бараат производителите на ОЕ, обезбедувајќи оптимална заштита, услужен живот и безбедност. Ги вклучува сите карактеристики што се наоѓаат во ОЕ Цревата за сопирачките, вклучувајќи загради, громи, обликувани пластични чувари и клипови со жица. Тривалентните фитинзи со цинк обложени со легура обезбедуваат одличен хидрауличен заптивка и максимална заштита на корозија. Двокреветни фитинзи обезбедуваат подолг живот на цревото и исклучителна издржливост.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ