• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Комплет за заптивка за заптивка на сопирачките на сопирачките на Raybestos, WK3476 FITS Изберете: Ford Explorer, Ford Flex

Комплет за заптивка за заптивка на сопирачките на сопирачките на Raybestos, WK3476 FITS Изберете: Ford Explorer, Ford Flex

 
DEN 4926.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Комплетите за заптивка на сопирачките Raybestosâ® Element3â нудат ново ниво на контрола и доверба на возачите. Висококвалитетните внатрешни делови на Raybestosâ® се изградени за долг животен век и мир на умот. Овие комплети за обнова се достапни за различни апликации за Make/Model. Комплет за заптивка на сопирачките на Raybestos Element3 : • Инженерски за да се исполни издржливоста и сигурноста во екстремни услови • Обезбедува безбедни перформанси без истекување • Направено од висококвалитетни материјали • нуди голема отпорност и долготрајна издржливост.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ