• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Замена I мотор Splash Shield компатибилен со 1995- Nissan Maxima 1996- Infiniti I Left Driver

Замена I мотор Splash Shield компатибилен со 1995- Nissan Maxima 1996- Infiniti I Left Driver

 
DEN 309.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Тип на специфични производи за производи : Директна замена Продадена Продажба : Продадена индивидуално, бројот на бројот : 6483940 U00 REPLACES Број на линкови : IN1250103 INTERCHANGE Дел Број на дел : 6483940 U00, IN12501033 Warranty : 1-годишна неограничена мијалник за мирување кал, вода и други загадувачи. Секој штит за прскање на моторот е направен на фабрички спецификации, овозможувајќи ви лесно да го вратите вашето возило во оригинална состојба. Карактеристики и придобивки : Лесно се инсталира како директна замена за вашиот оригинален штит за прскање на моторот. Изработени до фабрички спецификации за инсталација без проблеми, загарантирана.Премиумска заштита, високо-квалитетна градежна градба се брани против нечистотија, кал, вода и други загадувачи. Подготвени да го вратат вашето возило на нова состојба. Со следниве возила : Позиција : Left Infiniti96-2001 I30 (подмодел : база, Т) 2002-2004 I35 Basenissan2001 Maxima SE 20-годишнината издание 95-2003 Maxima (подмодел : GLE, GLE, GXE, SE) го заменува бројот на ОЕ : 6483940 U00 U00. Заменува број на делови : IN1250103. Број на размена на дел : 6483940 U00, IN1250103. FITS Изберете : 1995-2000 Nissan Maxima GLE/GXE/SE 2002-2004 Infiniti I35 2002-2003 Nissan Maxima Gle/SE 2001 Nissan Maxima GXE/SE/GLE/20-годишнина 1996-2001 Infiniti I30 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашето Поставете додаток за проверка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ