• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Господар на игри NCAA 7 Мини кошарка, државна Волкпак Северна Каролина

Господар на игри NCAA 7 Мини кошарка, државна Волкпак Северна Каролина

 
DEN 6079.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Без разлика дали сте во дворот или се затегнувате во играта, оваа кошарка ќе биде совршен додаток на забавата на денот на вашата игра. Господар на игри NCAA 7 “мини кошарка, дијаметар на државата Волк Пакет од Северна Каролина : 7“. Лого на тим со целосна боја. Ден на играта забава. Материјал : гума. Модел# 179234.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ