• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лига-Суперѕвезди Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Лига-Суперѕвезди Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој Тренд Меѓународната Нхл Лига-Суперѕвезди 22 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Меѓународни Трендови, ДОО е водечки издавач и производител на лиценцирани постери, календари, налепници и производи за социјални канцелариски материјал. Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40" х 24"х 0.5".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ