• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Избор на удобност Женски Плус Големина Спортски Градник Со Умерено Влијание

Избор на удобност Женски Плус Големина Спортски Градник Со Умерено Влијание

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Избор на удобност Женски Плус Големина Спортски Градник Со Умерено Влијание.Вградените задни парови обложени со моќност со широка еластична долна лента за да обезбедат голема поддршка во овој активен градник. Широките ремени нудат дополнителна поддршка и удобност додека се целосно покриени, беспрекорните чаши лежат мазни под врвовите. Одличен секојдневен атлетски градник кога сте во движење или само сакате умерено кревање со удобност. Затворање наназад, прилагодливи ремени најлон/спандекс, увезено рачно Перење Умерено Подигнување : безжичните чаши нудат сигурна, секојдневна поддршка и ласкава форма. Затворање назад. Широки, прилагодливи ремени. Најлон/спандекс, увезени. Рачно миење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ