• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Starfire WR за сите сезони гуми - 205 50R 93W

Starfire WR за сите сезони гуми - 205 50R 93W

 
DEN 1311.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Starfire WR е влезно ниво на сите сезони за перформанси со специјално подесен, модерен асиметричен дизајн на шарите и стилизиран страничен allид. Starfire WR има соединение со силициум-инфузионирано соединение во комбинација со робусна внатрешна конструкција за да му даде на клиентот одговорно, но сепак удобно возење по прифатлива цена. Starfire WR 205/50 R17 93 W гума.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ