• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Колиша Женски Потпетици Сандали Летен Фустан Сандала Прашка Високи Потпетици Партија Обични Пумпи Чевли Стилето Портокал 8.5

Колиша Женски Потпетици Сандали Летен Фустан Сандала Прашка Високи Потпетици Партија Обични Пумпи Чевли Стилето Портокал 8.5

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Сандали Со високи Потпетици : стилета пета со ремен За Глуждот, удобна средна пета создаваат тенок и секси изглед на нозете. Дизајнот на бравата со ремени може цврсто да ги затегне чевлите. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. Сандали Со потпетици за облекување : надворешниот ѓон за Носење нуди подобро и поудобно искуство при носење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ