• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Единствени поволни платформа за женски платформа за стилови на потпетици на потпетици на сандали

Единствени поволни платформа за женски платформа за стилови на потпетици на потпетици на сандали

 
DEN 493.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Современи и минималистички, основни сандали со потпетици на потпетици поставени на потпетица на платформата служат како разноврсен стил на одење. Наменето да донесе висина на кој било изглед, овој стил може да се облече нагоре или надолу. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија големина на ЕУ - Должина на стапалото - Висина на потпетицата Висина на платформата6 4 - 36 - 9 - - 4 5/7 - 7/97 - - 5 - 37 - 9 1/4 - 4 5/7 - 7/97.5 - 5.5 38 - 9 1/2 - 4 5/7 - 7/98.5 - 6.5 39 - 9 5/7 - 4 5/7 -7/99 7 - 40 - 10 - 4 5/7 7/910 - - 8 - 41 - 10 1/4 - 4 5/7 - 7/9 Единствени поволни платформи за женски платформа за стилови на потпетици на лакови со вметната вамче : Faux Suede; Аутсала : гума; Пета : Абс. Потпетици на платформа. Сандали со чипка. Подготвена влошка. Стилето потпетици.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ