• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ноќта На вештерките Стринг Светла, Исклучителна Дрвена Декоративна Висока Светлина IP Водоотпорен Ноќта НА Вештерките Декорации СВЕТЛА 3D СО Лилјак Светла За Дома

Ноќта На вештерките Стринг Светла, Исклучителна Дрвена Декоративна Висока Светлина IP Водоотпорен Ноќта НА Вештерките Декорации

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Светла За Жици за ноќта НА вештерките, Извонредна Дрвена Декоративна ВИСОКА Светлина IP65 Водоотпорни Украси ЗА Ноќта НА Вештерките 3 D Со 20 Светла За Лилјаци За Домашна Спецификација : Тип На Ставка : Светла За Жици За Ноќта На Вештерките Производ Материјал : Синтетички Тип На Дрвена Батерија : Тип На Литиумска Батерија : ty Количина На Батерија : 3 парчиња батерија не е вклучена Листа На Пакети : 1 Низа x Ноќта На вештерките Декорација Лед Стринг Светла20 Х Лилјак СВЕТЛА ДРВО МАТЕРИЈАЛ : Ноќта На Вештерките Стринг Светла Се Направени Од Синтетички ДРВО со јасна жито, заоблени линии И Без Бруси. Исклучителна и шармантна, издржлива и безбедна. БАТЕРИЈА НАПОЈУВА : ЛЕР ноќта на вештерките стринг светла се напојува со 3 bat батерии не е вклучен, има тродимензионален изглед и чувство кога е поврзан со напојувањето, многу убаво. ФОРМА НА ЛИЛЈАК : дрвените светла за жици за ноќта на вештерките доаѓаат во симпатична форма на лилјак со 3д дизајн. Совршен за создавање прекрасен амбиент За Ноќта на Вештерките за вашиот дом или забава.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ