• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Свадбената лента од не'рѓосувачки челик на машката машка камо со вкрстени четкани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Свадбената лента од не'рѓосувачки челик на машката машка камо со вкрстени четкани рабови и се вклопуваат лукс удобност

 
DEN 319.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Машкиот бенд на машката Камо Камо, Каммон, од не'рѓосувачки челик. Идеално е да се носи во секоја пригода. Овој свадбен бенд од не'рѓосувачки челик со вкрстени четкани рабови и лукс удобност вклопување има вметнување што ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпата. Лесно е да се одржи и отпорни на опаѓачки. Овој бенд од 8мм свадба е исто така хипоалергичен и удобен за носење. Достапно е во различни големини за да одговараат на вашите потреби. Овој прстен исто така прави прекрасен подарок за родендени, празници или само затоа што. Mossy Oak Bottomland Memo Camo Camo 8mm Не'рѓосувачки челик свадбена лента со вкрстени четкани рабови и лукс удобност вклопување : Прекрасен прстен за секој повремена даб маскирна инлеј ви дозволува да се мешате со природата и да се издвојувате во градежништвото на челик за одржување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ