• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Miabella Women's 4- Carat T.G.W. Кубна цирконија Solitaire Невестински сет во сребро од сребро

Miabella Women's 4- Carat T.G.W. Кубна цирконија Solitaire Невестински сет во сребро од сребро

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Полиран на брилијантен сјај, овој гламурозен сет на невестински пакувања сигурно ќе го стопи нејзиното срце. Сет за невестински пакувања. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови! . Кубна цирконија. Направено во сребро. Изработено во бујно сребро сребро и има тркалезна кубна цирконија скапоцен камен (8 х 8мм), изработен во центарот на ангажманот со прстен со 84 кружни кубни цирконија скапоцени камења, изработени на неговиот бенд и исто така се вметнаа на соодветниот свадбен бенд. Направете го нејзиното срце да трепнува со овој смел и убав невестински сет. Овој изглед на кластери ќе создаде драматичен изглед. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Ширина на опсегот : 4,8мм. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Кубна цирконија сечење : круг.Направете ја вашата свадба совршена со овој зачудувачки комплет за невестински пакувања на миабела кубни цирконија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ