• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Главни мириси на брусница Мандарина мирисаше свеќа со стаклена тегла, 11. Оз

Главни мириси на брусница Мандарина мирисаше свеќа со стаклена тегла, 11. Оз

 
DEN 270.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Миризливите свеќи на главните теми се многу мирисни и обезбедуваат чиста, па дури и горење што ќе го наполни вашиот дом со убави и примамливи сезонски ароми. Јасен стаклен сад го надополнува практично секој декор на просторијата. Овој мирис би паднал во категоријата овошје . Обезбедува вистинска количина на осветлување со дизајн со 3 видови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ