• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ekena Millwork 7 8 W 7 8 H 1 2 P тавански плочки

Ekena Millwork 7 8 W 7 8 H 1 2 P тавански плочки

 
DEN 1279.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите тавански плочки се моделираат по оригинални историски обрасци и дизајни. Завршениот изглед е прекрасно детална, мала тежина, цврста конструкција, фокусно парче. Уретанските тавански плочки се мала тежина за лесна инсталација. - Тие се целосно подготвени и подготвени за вашата боја. Ако имате какви било прашања, слободно прашајте. Овие се на залиха и се достапни за непосредна пратка. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни. Цврст уретан за максимална издржливост и детали. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна завршница. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрабат. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ