• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мрена 12лб Леано Железо Тој Гира, Еден

Мрена 12лб Леано Железо Тој Гира, Еден

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Шестоаголната гира од леано железо со КАПА нуди сигурност и долготрајни перформанси. Гира од леано железо може да се користи за вежбање на сите главни мускулни групи, вклучувајќи ги рацете, градите, грбот, стомачните мускули, нозете и јадрото. Придобивките од вежбите со гира вклучуваат градење мускули, подобрување на јачината на јадрото, зајакнување на рамнотежата, обезбедување подобро здравје на коските, согорување калории, зголемување на нивото на енергија, подобрување на целокупното расположение и многу повеќе. Оригиналните тежини на гира од леано железо имаат глави во форма на шестоаголник за да спречат тркалање и да обезбедат полесно складирање. Виткањето со средна длабочина на рачката обезбедува суштинско држење и безбедност при употреба. Секоја гира доаѓа во полу-сјајна завршница што спречува ' рѓосување и го одржува изгледот на гира добро. Тегови се достапни во различни големини на тежина и се соодветно означени на нивните краеви за лесно разликување. КАПА Мрена 12лб Леано Железо Хексадецимален Гира, Еден : Специфични мускулни групи или изведување на тренингот на целото тело. Оригиналните глави во форма на шестоаголник спречуваат тркалање на тегови и ги намалуваат опасностите за време на тренинзите. Виткањето со средна длабочина на рачката обезбедува суштинско држење и безбедност при употреба. Полу-сјајниот слој е издржлив и ефикасен финиш. Совршен за изолации, вежби за целото тело, функционални и H. I. I. T. Достапно во различни тежини, Продадени Одделно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ