• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Телото на гаснење компатибилен со 2004- BMW 2001- 525i 6Cyl 2.5L

Телото на гаснење компатибилен со 2004- BMW 2001- 525i 6Cyl 2.5L

 
DEN 5855.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Специфично за производот Тип на утврдување : Директна замена Продадена е продадена : Продадена индивидуално Конфигурација : машко терминал со сечило со 6 1 Female Connector Replaces OE Number : 13547502444 Interchange Part Number : 408238425004 Z,S20073,13547502444 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement for your rebuild, repair, and maintenance needs - an OE replacement product for your damaged or aged factory part.Compatible with the following vehicles : Fitnote : Engine Designation : M54 BMW2001-2003 325 Ci Base2004-2006 325 Ci Base2001-2002 325i Base2003-2005 325i Base2001-2005 325xi Base2001-2005 525i Base2004-2005 X3 2.5i2001- 2002 Z3 Roadster2003-2005 Z4 2.5i Заменува OE Број : 13547502444.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ