• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Sylvia 15 челична полу-светло поставена светлина

Sylvia 15 челична полу-светло поставена светлина

 
DEN 1118.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Полу-светло поставување на светлина за монтирање може да се пофали со повеќе личност отколку вдлабнатото може да го осветли, подобрува вашиот дизајн и додавањето на пизаза на вашиот влез, кујна, сали или спална соба. Преодниот стајлинг на полу-флеш-плашната светлина на Силвија е идеален за додавање на класичен состанок-модерн привлечност кон вашиот простор. Современата сенка во стилот на кафез е омекнато со благодатни криви, создавајќи безвременска светлина. Отвореноста на челичната рамка им овозможува на трите светла подобро да ја осветлуваат вашата соба, со што домот се чувствува повеќе добредојден. Полу-светлиот стил на монтирање го гушка таванот, одржувајќи ја вашата линија на видот отворена и го прави идеален стил на тела за кој било простор, вклучително и пониски тавани. Потребни се три (3) 60 вати светилки, а не вклучени. Мерки 15 x 15 x 10,75 "Sylvia 15" челична полу-флеш монтирање 3 светло.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ