• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Креативен ко-оп метален лустер со дрвени мониста

Креативен ко-оп метален лустер со дрвени мониста

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Направено од дрво монистра и метал со потресена завршница, овој лустер ги надополнува стиловите на крајбрежјето. Совршено е за дом на плажа или сончева соба. Има многу потресена завршница. Креативен ко-оп метален лустер со дрвени мониста совршен за фоаје или трпезариска маса. Декоративните дрвени мониста се идеални за тропски или рустикален декор. Облечете бања со оваа декоративна светлина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ