• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Едноставно маргаритка со жолто животно печати велигденски полиестер фрлаат перница

Едноставно маргаритка со жолто животно печати велигденски полиестер фрлаат перница

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно маргаритка од 18-инчни кокошки-рунда во затворен/отворен перница за фрлање на отворено од нашата фанки џанки колекција. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде шарм и стил на вашиот стил на вашиот трем, палуба или внатрешен двор. Комбинацијата на светли бои и шармантните дизајни од оваа колекција се совршен начин да го оживеете вашиот украсен дом. Сите дизајни во оваа колекција ќе ве натераат да се насмеете додека се впуштате во бојата донесена во вашиот дом. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Совршено за велигденско украсување или пролетно освежување. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ