• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
од Деклалон - Семејство во тениско дуо - рекети + топки + торба

од Деклалон - Семејство во тениско дуо - рекети + топки + торба

 
DEN 1072.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој сет вклучува 1 рекет за алуминиум за возрасни и 1 детски рекет, 2 меки тениски топки и торба за да им овозможи на играчите од сите возрасти да се забавуваат веднаш! Ракување : Лесни рекети (9,5 мл и 6,2 мл) за лесно ракување . прошка : рекети со голема големина на главата од 107 во? и 97 во? и побавни топки со зелена точка . Лесна за транспорт : торба за складирање со каиш за носење на рекетите и топчињата . Овој сет содржи : - 1 x TR100 јуниорски рекет 21 -инчен и рекет за возрасни 1 x TR110 - 2 x TB120 бавно зелена точка Топки со помал отскокнување (25% помалку високи) во согласност со стандардите на Меѓународната федерација - торба за складирање со прилагодлива лента за носење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ