• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Морски Избор Тепих На Легло9 100, Црно

Морски Избор Тепих На Легло9 100, Црно

 
DEN 3679.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Направено од 100% ув олефин кој е отпорен на временски услови. Со минимално задржување на водата го штити трупот на бродот од гребнатини и крадење. Супериорна перница и абење во споредба со облогата со удар со игла.Ограничено од продажба во . Направено од 100% ув олефин кој е отпорен на временски услови. Со минимално задржување на водата го штити трупот на бродот од гребнатини и крадење. Супериорна перница и абење во споредба со облогата со удар со игла.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ