• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Грендејл Дома Модата во. Fall Сезонски Фрли Перница-Здраво Тиква

Грендејл Дома Модата во. Fall Сезонски Фрли Перница-Здраво Тиква

 
DEN 174.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Нагласете го вашиот простор за живеење за сезоната со оваа перница за фрлање со тематика од 18 инчи. Графичкиот принт"Здраво тиква" е прикажан на сива позадина за проверка што сигурно ќе додаде совршен шмек на сезонски шарм во вашиот дом. Оваа мека памучна перница доаѓа исполнета со вметнување од полиестерски влакна и има зашиено затворање. Користете сам или се меша и натпревар со Други Грендејл Дома Модата падне тематските перници (се продаваат одделно). Самото место е чисто. Празнична есенска тема. Мека 100% памучна ткаенина покритие. Перницата вклучува влошка од полиестерски влакна. Мазна завршница на работ на ножот. Зашиено затворање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ