• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Канон, CNMCRTDG051, Кертриџ 051 051H Тонер, Секој

Канон, CNMCRTDG051, Кертриџ 051 051H Тонер, Секој

 
DEN 512.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Дизајниран од инженери На Канон и произведен Во канонски објекти, овој оригинален Кертриџ За Тонер За Канон е развиен со користење на прецизни спецификации за да можете да бидете сигурни дека вашиот канонски уред постојано ќе дава висококвалитетни резултати. Кертриџот е дизајниран за употреба Во Серијата CANON image Class LBP160, вклучувајќи LPB162 DW. Тоа дава околу 1.700 страници.Канон 051 Оригинален Ласерски Тонер Кертриџ-Црна-1 Секој, 1 Секој (Количина) Компатибилен Со КАНОН image Class LBP162 DW. Обезбедува висококвалитетни резултати. Оригинален Канонски кертриџ за оптимален квалитет на печатење. Сигурни отпечатоци од сигурен дизајн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ