• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Торба За Складирање Алатки за автомобили, Торба За Навивање Алатки Со Торби Со Алатки За Патенти, Торбичка За Торбичка За Организатор На Седишта За Автомобили-Пода?

Торба За Складирање Алатки за автомобили, Торба За Навивање Алатки Со Торби Со Алатки За Патенти, Торбичка За Торбичка За Организатор

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Боја : Црна/Зелена/Каки. Често се користи во комплети за итни случаи за патување, мотоцикли, кеси за складирање електричари или кампување со автомобил. Тоа е практичен и исклучителен подарок за сопруг, тато и други занаетчиски пријатели. Материјал : оксфорд ткаенина.Спецификација : . Универзална Торба За Складирање Алатки За Автомобили : Значителен џеб со патент што може да носи различни мали столпчиња, клучеви, шрафцигери, приклучоци, мерачи на гуми или рамни алати и крцкалки никогаш не бил проблем. ●НЕОБИЧЕН ДИЗАЈН●Високо функционален за заштита/носење на вашите алатки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ