• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тојела Турција Пердув Бисер Синџир Гласник Рамо Торба Женски Ној Бела со бисер синџир

Тојела Турција Пердув Бисер Синџир Гласник Рамо Торба Женски Ној Бела со бисер синџир

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Детали за производот : Категорија На Производи : Торбичка За Вечера : текстура на кадифен ткаенина : стил на тренд на памучен багаж : крзно гапопуларни елементи : големина на бисер : средна боја : бела, розова, небесно сина, бела + бисерен синџир, небесно сина + бисерен синџир, розова + бисерен синџир : 22х20х4кмпакувана Содржина : кадифен месинџер Торба X1/торба X1+Синџир*1 тојела Турција пердув бисер синџир гласник рамо торба женски ној бела со бисер синџир.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ