• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мултифункционална Торба За Складирање Шминка Со Голем Капацитет Торба За Облога Од Ткаенина За Патување Вметнете Преносна Торба Во Торба Козметичка Кеса

Мултифункционална Торба За Складирање Шминка Со Голем Капацитет Торба За Облога Од Ткаенина За Патување Вметнете Преносна Торба

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Спецификации : . Направено од филц материјал, добро чувство на допир, многу густо и цврсто. Мулти-оддел и многу џебови со различна Големина, доволно за да ги задоволат вашите дневни потреби. Може да се користи за чување козметика, канцелариски материјал, паричник, телефон итн. Дизајн со цврста боја, стилски и едноставен. Име На Предметот : Торба За Шминка. Материјал : Филц. Карактеристики : Цврста Боја, Голем Капацитет, Издржлив. Детали За Големината : . М : Должина : 9.1", Ширина : 5.1", Висина : 5.9 " (Прибл.). Л : Должина : 11,4", Ширина : 6,1", Висина : 7,1 " (Прибл.). XL : Должина : 13.2", Ширина : 6.5", Висина : 7.1 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 x Торба За Шминка (Други Не Се Вклучени) Изработена Од филц материјал, добро чувство на допир, многу густа и цврста. Мулти-оддел и многу џебови со различна Големина, доволно за да ги задоволат вашите дневни потреби. Може да се користи за чување козметика, канцелариски материјал, паричник, телефон итн. Дизајн со цврста боја, стилски и едноставен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ